מתנות לעובדים לראש השנה 2019

שי לעובדים לראש השנה

על נושא זה דובר רבות והוא תופס תאוצה בעשור האחרון ובעיקר בשנתיים, שלוש האחרונות בו פוקדים את השוק "גל" של מתחרים וחברות מתחומים שונים המתחרים אחר אותה הכמות (כמעט) של בתי עסק במשק הישראלי.

בחירת מתנה לעובד – מאיפה מתחילים?

תקציב – 
הדבר הכי חשוב הוא התקציב. מרגע שהגדרתם תקציב למתנות שתבחרו לעובדים, הדרך תהיה הרבה יותר קלה. התקציב למתנות לעובדים ובעיקר לחגים בד"כ מנוהל ע"י מנהלי ומנהלות משאבי האנוש בחברה. התקציב הנו נגזרת ישירה של כמות העובדים אלא אם מדובר בחברה / עסק קטן שמונה מספר עובדים בודדים.

כמות העובדים בחברה – 
אלא אם מדובר בחברה קטנה, כמות העובדים יכולה להכריע את סוג המתנה ככל שמדובר בכמות גדולה יותר. אם אתם בעלים של עסק קטן עם כמות של עובדים הנעה בין 5 ל 10, תוכלו להיות ממוקדים יותר ולהתאים אישית כל מתנה לכל עובד. במידה ומדובר בחברה גדולה של מאות ועד אלפי עובדים, תוכלו עדיין להתאים או לבחור 3-4 סוגים של מתנות (או יותר) ע"פ אופי העובדים בחברה, אך לא ניתן להיות גמיש כל כך כמו חברה קטנה – מה שמביא אותנו לסעיף הבא


אופי העובדים
אופי העובדים של החברה הוא בד"כ נגזרת של סוג הענף בו החברה מתמחה. למשל אם מדובר בתחום שמדבר יותר לנשים או גברים, תחום מקצועי יותר כמו Call Center או מתן שירותי ייעוץ לחברות עסקיות (B2B) וכו'. תמיד תוכלו להתאים מתנה לעובדים לחג ע"פ רוח החג כמובן ותוכלו גם למתג את המתנה עם לוגו החברה – מתאים יותר למתנות מאשר חבילות שי שאריזתן נזרקות בתום השימוש. 

רעיון נוסף –
יכול לשמש גם כמתנה ללקוחות / לקוחות פוטנציאלים אשר נמצאים בשלבי תחילת תהליך עסקי כלשהו עם חברתכם. אין כמו מוצר פרסומי / מתנה ממותגת עם רעיון מקורי כדי למשוך את הלקוחות הקיימים או כדי להרשים את לקוחותיכם החדשים. מוצר פרסומי או מתנה המותאמים לחג למשל כמו ראש השנה וממותגים בלוגו וסמלי החברה שלכם, ישאירו לא רק רושם אצל הלקוח שלכם אלא גם המוצר ישאר אצל הלקוח "מול עיניו" עם הלוגו, מס' הטלפון / פרטי חברתכם מולו ויוצר מעיין "ערוץ שיווק אופליין" הקיים תמיד אצל הלקוח הפוטנציאלי שלכם.


מתנות בהתאמה אישית – 
מתאים יותר לחברות של עד 150- 200 עובדים. ניתן למתג באופן מלא את המתנות ולהתאים אותם באופן אישי למשל ע"פ מחלקות. מח' שיווק, מח' מכירות, מח' משאבי אנוש, נציגים ומנהלים כאשר ניתן להתאים לכל מחלקה את המתנה המתאימה ביותר לאופי העובדים בה. 

לקראת ראש השנה 2019, הכנו עבורכם את הקטלוגים המלאים לחג הכוללים:

ניתן כמובן ליצור מארזי שי שונים ומגוונים בשילוב מתנות, מארזים עם יין ושוקולדים, שמן זית, סוכריות, חלווה, טחינה ומארזי זיתים, מארזי דבש ועוד. לכל המארזים ניתן להוסיף תרומה לקהילה – פרי יצריתם של ילדי אגודת איל"ן עם צרכים מיוחדים. 
כל החבילות ניתנות למיתוג מלא.

הצעת מחיר בקליק:

קטגוריות

מעוניינים בכמות? השאירו פרטים ונחזור אליכם,
או חייגו 04-6441893

או – 

מנהל/ת משאבי אנוש? מנהל/ת שיווק?
מצטרפים עכשיו לרשימה המיוחדת שלנו ומקבלים מבצעים בלעדיים ישירות למייל! מבטיחים שלא יותר מדיוור אחד בשבוע 

דילוג לתוכן